klic

Obchodní podmínky

Všechny nabízené knihy jsou antikvární a jejich stav odpovídá běžnému opotřebení. Výrazná poškození popisujeme v informacích o knize.

Objednávky vyřizujeme v pořádí, v jakém došly. Platební údaje zasíláme po vyhledání objednaných titulů.

Objednané knihy zasíláme prostřednictvím České pošty po předchozí platbě na účet nebo na dobírku. V případě zasílání do zahraničí řešíme poštovné individuálně dle ceníku České pošty.

Česká pošta po platbě předem na účet 90 Kč

Česká pošta na dobírku 130 Kč

Při objednávce nad 1500 Kč je poštovné zdarma při platbě předem na účet

Reklamace vyřizujeme bez zdržení na základě platných norem, konkrétně: Zákon 634/1992 Sb. ze dne 16. prosince 1992 o ochraně spotřebitele Občanský zákoník oddíl čtvrtý - zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě.

Pokud jste s obdrženým zbožím nespokojeni, zašlete nám ho, prosím, zpět na naši adresu. Vracíme částku pouze za knihy, nikoli za poštovné.

STAV DESEK

M (mint) - Deska v perfektním stavu (nehraná). Obal nejeví známky opotřebení, obsahuje všechny přílohy.
NM (near mint) - Na desce jsou při pečlivém pohledu vidět drobné známky použití, ale bez jakéhokoli slyšitelného poškození. Obal jeví nepatrné známky používání. 
VG (very good) - Vícekrát hraná deska, opotřebení výrazněji neovlivňuje poslech, deska může mít povrchové škrábance. Obal používaný bez většího poškození. G (good) - Zhoršená kvalita poslechu, výraznější praskot, deska může být i více poškrábaná. Obal má odřené hrany či povrch.  
F (fair) - Velmi výrazný šelest a praskot, může při hraní přeskakovat. Obal potrhaný či ušpiněný.
P (poor) - Deska neposlouchatelná, praskot přehlušuje zvukový záznam. Obal výrazně poškozený či dokonce chybí. 
B (bad) - Prakticky nehratelná deska, může být i rozbitá, pouze jako kousek do sbírky.